یوم الله ۲۲بهمن خجسته باد

دسته‌بندی نشده 0 Comment 8

 

بسمه تعالی

مردم شریف و انقلابی ایران در حالی ۴دهه از انقلاب اسلامی خود را سپری کرده و ورود به چهل سالگی آن را جشن خواهند گرفت که به جهانیان ثابت کرده اند اراده آنان برای پیشبرد انقلاب وحفاظت از دستاوردهای آن علی رغم دشمنی های فراوان بخصوص آمریکای جهان خوار، جدی وخلل ناپذیر است .

این اراده با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) برحکومت ۲۵۰۰ساله نظام شاهنشاهی پایان داده و با استمرار رهبری فرزانه حضرت آیت الله امام خامنه ای برتمامی موانع و مشکلات و بحران ها تاکنون فائق آمده و ان شاءالله امسال جشن چهل سالگی انقلاب با حضور انقلابی و با بصیرت مردم در روز ۲۲ بهمن بنابر فرمایش مقام معظم رهبری تماشائی تر از سالهای قبل خواهد بود. راهپیمائی ۲۲ بهمن امسال پاسخی کوبنده به تمامی توطئه گرها و تئوری پردازهای وابسته به استکبار و جیره خواران آنها که فهم درستی از ریشه دار بودن این انقلاب ندارند خواهد بود.

امروزه هدف دشمنان و غرب گراها وادار کردن نظام اسلامی به سازش و تسلیم در برابرغرب و برگشت به عقب می باشد و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی چون بحران آفرینی و بزرگ نمائی مشکلات از طریق جنگ روانی و رسانه ای بویژه فضای مجازی گرفته تا توطئه های فیزیکی و ایجاد آشوب های خیابانی در کنار تحریم های شدید اقتصادی دریغ نخواهند کرد.

به یقین ملت مسلمان وشریف ایران پاسدار وحافظ نظام خود ودستاوردهای آن بوده وهست و هرجا لازم بدانند تا مرز ایثار وشهادت پیش خواهند رفت و نمونه آن راحضور پرشور در راه پیمایی در یوم الله ۲۲ بهمن شاهدخواهیم بود.

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار در کنارملت شریف ایران در این همایش بزرگ ملی ودینی شرکت نموده و از همه اقشار و دوستداران انقلاب دعوت بعمل می آورد تا بار دیگر باحضور انقلابی ومعنا دار خود دوست داران انقلاب ونظام را خوشحال ودشمنان ومنافقان را مایوس نمایند وایران اسلامی را در مسیر پیشرفت وکارآمدی همچون گذشته یار و یاور باشند.

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار

Author

Leave a comment

طراحی و تولید توسط تیم جمعیت یادگاران -2017
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Back to Top